En İyi Barkod Yazıcı Nedir

En İyi Barkod Yazıcı Nedir

En İyi Barkod Yazıcı Nedir

En iyi barkod yazıcıyı tercih etmek istiyorum dediğinizde günlük baskı adedini bilmeniz, hangi kağıt türüne baskı yapacağınıza karar vermeniz ve etikete basacağınız yazı, rakam ve görsellerin boyutlarının belirlenmiş olmaslı çok önem arzediyor. Örnek verecek olursak günlük 200 adetlik baskı yapan bir e-ticaret firması 100x100 bir kargo etiketi basacak olsun. Bu firma için en iyi barkod yazıcı segmenti giriş seviye olabilir, çünkü fiyat ve karma değer olarak baktığımızda hem baskı adedi hem kafa genişliği hem de baskı kalitesi uygun olacaktır. Üstelik bu firma için en iyi barkod etiketi seçimi termal barkod etiketidir. Tüm bu detaylara ulaşmak bilmek ve akılda tutup firmalarınızı bu konuda aydınlatmak hiç de kolay değildir. Tam da bu noktada Atom Barkod Yazılım firmamız 20 yılı aşkın Barkod Sistemleri tecrübesi ile size en iyi barkod yazıcı hangisidir, en iyi barkod etiketi seçimi nasıl yapılır, hangi yazılımda nasıl entegre çalışır vb. konularda en hızlı çözümleri sunmaktadır.

En iyi barkod yazıcı seçimlerinde ikinci önemli olan konu doğru marka seçimi ve hızlı teknik servisinin olup olmadığıdır. Bir çok firma sadece barkod yazıcı istiyorum diyerek talep oluşturur. Satıcı firmalar ise detaylar ile ilgilenmeden satmak istedikleri ürünü müşteri önüne çıkarırlar. İşte bu noktada bilgileriniz ortaya çıkacaktır. Sektörel olarak barkod yazıcıların işlevi değişebilir kapalı mağazada mı kullanılacak, açık depolarda mı yoksa tozlu imalat sahalarında mı ?
Bunları satınalma aşamasında belirleyemez iseniz doğru tercih yapamama, yüksek maliyet veya teknik bir problem ile karşı karşıya kalbilirsiniz.

Sonuç olarak en iyi barkod yazıcı diye birşey yoktur. Sizlerin üretim, satım, dağıtım krtiterlerinize en uygun, sizin bütçenize en uygun, sizin çalışma şartlarınıza en uygun barkod yazıcı vardır.

Bizde bunları sizler için aşağıda koşullara göre belirledik;

0 Yorum

Bir yorum bırak!