BASKILI ETİKET ÜRETİM

Sektörde 20 yılı aşkın süredir varolmanın verdiği bilgi birikimiyle birlikte, son teknolojinin takibinde dijital baskı makinelerimiz ve alanlarında usta personellerimiz ile ihtiyacınız olan baskılı etiket üretimini gerçekleştiriyoruz. Belli bir adet sınırı olmayan dijital baskılı etiket makineleriyle tirajı farketmeksizin işlem gerçekleştiriyoruz. Yapışkanlı, yapışkansız, zemin veya renkli olmak üzere istediğiniz ölçülerde istediğiniz kağıt türünde etiketlerinizi imal ediyoruz.

BASKILI ETİKET
ÇEŞİTLERİ

Flexo baskılı etiket, karton etiket, letterpress baskılı etiket, delam relam etiket, değişken veri etiketi, hologram (güvenlik - garanti) baskı etiket, dijital baskı etiket ve sıcak - soğuk yaldız baskı etiket olmak üzere birçok baskılı etiket çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza yönelik size ve işlerinize en yakın baskılı etiket çeşidini seçtiğinizde dileğiniz adet ve ölçüde baskılı etiketlerinizin üretimini gerçekleştiriyoruz.

SİZİN İÇİN EN İYİSİNİ ÜRETELİM

Müşteri memnuniyetini esas alıp sizler için en kaliteli etiket üretimini gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz. Etiket üretiminde ihtiyacınız olan baskılı - baskısız etiket, barkod okuyucu, barkod yazıcı ve el terminali gibi ürün gruplarına etiketnerede.com aracılığıyla bir tıkla ulaşabilirsiniz. Profesyonel ekibimiz ihtiyacınıza uygun etiketi bulmanızda size her daim yardımcı olacaktır.

DİĞER ÜRETTİĞİMİZ ETİKETLER

BOŞ ETİKET

Üzerinde bir tasarımsal öge barındırmayan boş etiketlerdir. Kuşe, termal, opak, şeffaf, fastyre ve silvermat olmak üzere farklı kağıt türlerinde boş etiket çeşitleri bulunmaktadır.

DEĞİŞKEN VERİ ETİKET

Tek ruloda farklı verilerin baskısının bulunduğu etiket türüdür. Değişken barkodlar ve hastanede verilen yapışkanlı sıra etiketleri gibi çeşitli örnekler bu etiketin çeşitlerindendir.

DELAM RELAM ETİKET

Genelde ürün tanıtımında kullanılan etiketlerdir. Tasarımın küçük tutulduğu, arkasının yapışkanlı ve genelde yasal yazılar yada açıklamaların yapışkanlı tarafa yazıldığı etiketlerdir.

DİJİTAL BASKI ETİKET

Genellikle az baskılı üretimlerde kullanılan baskı yöntemidir. Diğer baskı türlerine oranla daha hızlı baskı yapar. Her etiket dijital baskı yöntemiyle basılabilir.

FLEXO BASKI ETİKET

Ambalaj ve etiket sektöründe en çok kullanılan baskı yöntemidir. Doğrudan baskı yapar ve diğerlerine oranla maliyeti daha düşük bir yöntemdir.

HOLOGRAM BASKI ETİKET

Hologram etiketler markaya ait ürünlerin, orjinalliğini ve güvenilirliğini temsil ederler. Sektörde genellikle garanti ve güvenlik etiketi olarak tanınırlar.

LETTERPRESS BASKI ETİKET

Kendinden yapışkanlı etiketler için kullanılan baskı yöntemidir. Bu makinelerde UV Mürekkep ve UV Kurutma sistemi uygulanıp ışığa duyarlı polimer klişeler kullanılır.

SICAK-SOĞUK YALDIZ BASKI ETİKET

Tasarımı metal baskı klişesinden etiket malzemesi üzerine sıcaklık ve basınç yoluyla aktarma yöntemidir. Baskı malzemesi ise renkli folyolardır.