Barkod Sistemi Firma İçin Neden Önemli

Barkod Sistemi Firma İçin Neden Önemli

Barkod Sistemi Firma İçin Neden Önemli

Yeni kurulan şirketlerde yazılımların önemi aslında önem derecesi olarak listenin başında yer alır. Biz Atom Barkod Yazılım olarak 20 yılı aşkın tecrübemizle firmalara bu süreçlerin başında, kurulum aşamasında destek oluyoruz.

Sistemlerin Barkodlar ile daha hatasız bir entegrasyonu meydana getirdiği ve sonuç olarak belirli kilit noktalarda kontrollü işlemlere kapı açtığı birçok uygulamada tecrübe edilmiştir. Ürün barkodlama tanımlama ve eşleştirmede, Depo sevkiyat sistemlerinde, Barkodlu Sipariş Alma sistemlerinde ve Üretim takip sistemlerinde Barkodun sisteme entegrasyonu ile ürüne hızlı ve hatasız erişim olanağı sağlanmış, yapılacak olan işlemlerde veriyi daha hızlı toplama olanağı doğmuştur.

Tüm bu entegrasyonu inşa ederken doğru yazılım doğru donanım seçimi de çok önem teşkil eder. Biz ise tam bu aşamada ihtiyaç duyan firmalara yardımcı oluyoruz.

Firmalarımızın ilk önce ihtiyaç duyduğu kategoride bir program öneriyoruz. Bu programın kullanıcılarını kendi çalışma prosedürlerine göre eğitiyoruz. Bu doğrultuda tüm çalışanların birbirleriyle entegrasyonlu bir sistem içerisinde olduklarını anlatan bir eğitim veriyoruz.

Bu sayede takım çalışmasını sisteme yansıtıp sürdürülebilir olmalarını sağlıyoruz. Ürünlerin stok aşamasından sevkiyat aşamasına kadar tüm işlevlerini barkodlu olarak yapılabilmesini mümkün kılıyoruz.

Son olarak tüm bu çalışmalarımızın istersek sahadaki monitörlerimizden istersek hazır raporlarımızdan yönetilebilir ve izlenebilir olmasını sağlıyoruz.

Tüm bu çalışmaların barkod entegrasyonun yazılımlarda ne kadar önemli olduğunu kullanıcılar ile beraber, sektörlerinde faaliyete geçmesinde fayda sağlıyoruz.

Tüm bu sistemin yanlış seçildiği düşünüldüğünde; en önemli çekincemiz kullanıcıların zaman kaybına uğramaları. Bütçelerinde yanlış bir harcama ve en önemli kayıp ise sisteme karşı inanç kaybı. Yani biz yaptık olmadı sistem bize uymadı anlayışı.

Sizde doğru barkod yazılımı ve sistem seçimi yapmak, şirketinize daha az zaman da daha fazla fayda sağlamak ve bunun yanında hatasız çalışma imkânı oluşturacağı sistemler kurmak istiyorsanız Atom Barkod Yazılım ile görüşebilirsiniz.

0 Yorum

Bir yorum bırak!